Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bavid

    senior tag

    válasz ciry #11949 üzenetére

    Nekem pont ez szokott, hoyg "az ellen is jön mint a bivaly" épp hogy megvan a 35-40 fpsem és nagyobb akciókból mindig rosszul kerülök ki. Meg így elvesz a taktika nagy része, kb szerencse hogy msot épp beadja e azt a találatot és ki hal meg a tömegbe. 24-es szerverek sokkal jobbak, ill. 16-oson is jókat játszok néha, mikor van 2-2 sqad egyik megy a-ra másik b-re és védők viszont; felhúzzuk egymást figyelünk hogy ne kerítsenek be, és nem is halok fél percenként, mert nem lőnek folyamatosan oldalba/hátba.
    Amúgy elég érdekes, ma egész jó volt a ping majd minden szerveren (még jó 25/5ös nettel) msot meg felmentem F_Zolee-val egy szeróra és ilyen 500, aztán meg ki is dobott conn. losttal. Nem futott a torrent se pedig....

  • gabipaci

    addikt

    válasz ciry #11949 üzenetére

    Adminok!

    A közelmúltban változások voltak, Voyage admintársunktól megváltunk, illetve DieHard kilép a szerverbérlésből, mert nem a mi szervereinkre jár :((
    Helyettük két állandó adminunk lett: Sgt Godfather és LorenzoHUN.
    Az adminprogram nem fog üzemelni a következő pár napban, de ingame parancsokat ugyanúgy lehet adni. Az összes adminnak elérhetőek az ingame parancsok.
    Egy leállás volt a virtuális szerveren, ahonnan futtatom a programot, és sajna elvesztek a beállítások. Az egyik port is bezárult, ami az egyesé volt. De gyors kicseréltem, így most az egyest a 2932-es portal lehet elérni, a kettest csak ingame.
    Amint meglesz a szerver oldali patch, úgyis újra kell állítganom mindent, ezt a pár napot kihúzzuk így.

    A hármas szerver is gőzerővel megy, 24 férőhelyes, de a patch-ig csak HC mod van, minimap és spot, etc nélkül.
    Viszont a mixed gamemode működik, egy pálya RUSH, egy pálya CQ váltják egymást.
    Hungarian Sun / PH! Ranked III lett a neve (találó...)
    Ha a patch olyan lesz, ahogy igérik, tudom reklámozni is az egyik szerveren a másikat, így nem lesz gond a népszerűséggel. Én biztosan azt fogom látogatni.

    Így hirtelen ennyi, jó éjt mindenkinek :)

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák