Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bavid #9637 üzenetére

    jaja,néha gáz az öngyilok..merthát ezzel 1.akik azért akcióznának,a fogyó ticket miatt is alig van esélyük 2-3 kisérletnél töbre,2.a birka nép akkoris kilöveti maga alól a 15 ticketet,ha már az utolsó m-com élesitve van,és nincs senki defuseolni...no ilyenkor szoktam egy cigire kimenni inkább...
    ja meghogy az ember berambóz,késel,bújkál az m-comig,és az 1 házzal arrébb levő 3 társa simán hagyja a defuse-t úgy,hogy mégcsak le se kaszálják őket,hát az is kellemes pilanat,hát a stat,ja kérem...lényegében egy módn lehetne javitani ezen,azzal,ha a statban jobban dominálna az objektiva...jelenleg hacsak nem épp szerencsés az ember,az m-comos dolgokra nem sokat tud összeszedni,esetleg ami dob a dolgon,az az m-com közeli killek +30-a,dehát ebben is benne van,hogy nem kell az m-commal törődni...csak a közelében ölni,aztán majd valami barom újraélesiti... :U
    én hc-n lövögettem shotival,de azért ha tutira megyek,akkor csak marad az SVU+pisztoly kombó...
    jaja,én is a SPAS-t szeretem.egyébként full igy vagyok ezzel én is,azértis maxoltam ki ma az engit(rettegjetek...assault jön,gl-eső,stb :D),a sniperből már csak az m95-ig kell olyan 3000 pont és kész is...utána jobbára medicezni fogok,de nem m60-nal,ha nem muszáj,hanem fő elfoglaltság ládázás,élesztés,m-com,tracer,mert ez jön nekem be...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák