Új hozzászólás Aktív témák

  • creedszl

    aktív tag

    válasz gabipaci #9547 üzenetére

    én teljesen jogosnak ítélem hogy ha nem HC akkor mehet a GL és M60 ha viszont HC akkor nem.A sima nem HC-s játékban szerintem rohadtul kiegyensúlyozatlanak a fegyverek.Szinte muszály M60-nal lenni ha az ember medic mert különben simán ledarálják...Személy szerint én ezért értékelem nagyobbra a HC-s szerókat és nem is értem miért kell ennek egy módnak lennie és alapból miért nem ilyen a játék.Most fenn voltam az egyesen és igen kis köcsög módjára M60-nal toltam.Bár nem értem miért kell noobozni vagy egyéb lenéző megnevezéssel illetni ha az ember így nyomja...persze mert van aki késsel kaszabol akkor ő attol jobb játékos, mert szerintem nem.Csak neki az megy, másnak meg az M60-nal vagy GL-lel való aprítás.Ha HC-s szerón vagyok sose vagyok szinte M60-nal, mert minek, más fegyver is tökéletesen megteszi, sőt én inkább az XM8-cal megyek HC-n...

    Volt egy érdekes momentum amit észleltem most mikor játszottam, kicsit ironikus.Állok és indul két csapattársam, és mi az első dolga mindkettőnek?Naná hogy előkapja a Gusztit...szép...Na ez már inkább közelít a noob játékmódhoz...aknavetővel lövöldözni emberkékre.Mert ha házban van még hagyján...de ha szabadon?Úgy tudom ezeket játművek ellen találták ki elsősorban...

    [ Szerkesztve ]

    Hulligaaan

Új hozzászólás Aktív témák