Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LifeSpirit #9311 üzenetére

    dx9-ben 3-4 mp-el esetleg hosszabb,mint az nvidiásoknak...attackos oldalon ha van heli,még a motorinditáskor be tudok lépni,általában elérem,de sokszor én pattanok még bele... ;] de én dx10-nél sem tapasztaltam különösebben hosszabb töltést 4850-nel.inkább azért vettem le,mert igy gyorsabb és stabilabb az fps.viszont nekem olyan van,hogy dx9 alatt a levegőből néha vibrálva átvált ilyen "pókhálós-mintássá" a terep,mintha nem lenne rajta textúra,de a földről fps nézetben minden a helyén van.nomeg nem látok ki a plexin,bár annyira nem is vagyok ágyúzhatnék,a medicet szeretem,annál meg úgyis emberközelben lenni,avagy hc-n csúnyálkodok néha nagyokat GOL-lal,de az megint nem gépágyúbaülős meló...heliből meg végülis nem a föld a fontos pilótaként,az épületek meg megvannak,ha épp be is hunyorog a talajtextúra,attól látszik minden.mondjuk én a 9.9-es drivert használom még,annál egyébként nincs igazán jobb 48xx-re,esetleg a Dirt-eseknek a 9.12Hotfix,de a többivel minddel van valahol gáz.próbáltam a 9.3beta-t,az se volt jó,és még bónuszban kidobált az asztalra,ez legalább a 9.9-cel nincs,és gyorsabb is.remélem mókolnak nekünk valami jót a jövő héten...mostmár,hogy ekkora ász az 5xxx széria,fel kéne hagyni a 4xxx-ek elqrásával,és időszerűvé tenni a drivert nekünk is,mert szvsz99%,hogy direkt kicseszés+nemtörődömség volt,hogy álljunk át 5xxx-re,mert az mennyivel jobb... :C

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák