Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    Lorenzo: Gratulalok a szerverhez, a hc conquest jo valasztas, mar en is gondolkodtam rajta.
    Mielott tovabb olvasol, megkerlek ra, ne kapd fel a vizet, ne sertodj be.
    Arra kerlek valassz masik nevet.
    Az egy dolog, hogy nem kerestel meg ez ugyben, hogy beleegyezek-e a nevbe, de nem ez az oka.
    Nem hiszem hogy a Te lanyodat is Napsugarnak hivjak, van meg megannyi nev, akarmit kitalalhattal volna.
    Az, hogy mi PH!-nak hivjuk magunkat, ugy kezdodott, hogy a prohardver hazigazdaival felvettem a kapcsolatot, es engedelyt kertem. Megigertem nekik, ha barmifele modon szegyent hoznank a forumra az adminkodasunkkal kapcsolatban, azonnal lepni fogok az ugyben.
    Esetedben nem tudok semmit sem tenni, teged nem tudlak megbuntetni, a tied a szerver.
    Viszont a kulso szemlelo azt gondolja, hogy a "negyes" szerver tagja az elso haromnak.
    Nem akarok hatalmas vitazasokba kezdeni, ved fel a kapcsolatot a hazigazdakkal, es kerdezd meg, hogy hasznalhatod-e Te is.
    Ha engedelyt kapsz, akkor is arra kerlek, hogy a nevben tedd egyertelmuve, hogy nem a negyedik szerverrol van szo.
    Gondolj csak bele, valakit er valamilyen serelem az egyik szerverunkon, es ez miatt nem megy hozzad sem.
    Ha a nevvalasztasban kell segitseg, javaslom a Hungarian BattlePHield Ranked nevet.
    Barmiben szivesen segitek, bar ezek utan nem hiszem hogy szoba allsz velem.
    Mindazonaltal a Hubgarian Sun / PH! Ranked nev nincs levedve, igy nyugodtan hasznalhatod, ha ezt tartod helyesnek.
    Maradok Tisztelettel, gabipaci

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák