Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    Üdv!
    Nálam az adatoknál szereplő konfigon tökéletesen futott (értsd:60fps+) egy medium all, (driverből) 2xaa, 4xaf, hbao&vsync:off mellett, driverben ki/bekapcsolt AAA-nak nem láttam különösebb hatását, így az is off. Az állítgatás közben képminőségi változást szinte csak az AA produkált és igen érzékenyen apasztotta is a frémet (nameg a hbao, de ott csak hosszas szem-meresztgetés után látszik valami változás), szval 2xaa-nál már nincs zavaró rece-fice (bár ez szubketív, kinekmiugye), de a legnagyobb ákció közben is bőven élvezhető, célozható szinten fut a dolog. Persze fanyaloghatnék, meg ß-t kiálthatnék de lexarom, mivel a fergeteges, batlefieldes játékmenet mindent visz (legalábbis nekem) és ez a lényeg nem a megcsillanó hókristályok, meg holmi amb. occlusion...mindemellett elmondható, a gfx objektív szemmel nézve is hozza a szintet, mert ugye itt inkább az ARMA2 hatalmas tereihez, széleskörő interaktivitásához érdemes a gémet hasonlítgatni, nem holmi MW2-höz (ami egyébként kitűnő alkotás, csak épp nem egy súlycsoportban indulnak :) ) , márpedig a fenti relációban bőven megállja a helyét a BC2 (mivel mindkettő megvan eredetiben, patchelve stb, van összehasonlítási alap), pedig ez csak egy béta (csak nem bírtam megállni :B ).

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák