Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz aram01 #36298 üzenetére

    heavy metal eszetlenül nagy lett sztem (és pont ezért unalmas, nem szeretek sokat futni egy célig), kb annyira mint a bf3 mapok, ami pici (metro) ott meg agyatlan kemp meg hent megy cod módra..... nekem bf3mal a bugok mellett még annyi bajom van h a járműveket mocskos nehezen lehet kiszedni... un-realisztikus az ahogy beletolsz 3-4 rpgt és pár százalékról felhozzák 100%ra, továbbá akkora fejetlenség van néha, el vannak túlozva a robbanások, meg az animációja a karakternek ahogy beleremeg... leugrok 20 méterről és nem nyílik ki az ejtőernyő (jó mondjuk ez megszokás bc2 után), nekem sokkal életszagúbbak a járművek is, azok mozgása, heli különösen jó lett (ahogy nézem kevésbé scriptelt is), trace dartos megoldás fenomenális + at4 + légvédelmi ütegek, nem csak a bázisokon, hát ugye kinek ez kinek az... bc2vel a bajom csak annyi, h dice játék és ebből következik h nem foglalkoznak vele, bugos és kevés a térkép...merem állítani h hangok terén sokkal jobb mint bármelyik elődje és utódja

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák