Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz pohár #35848 üzenetére

    nah itt is van egy foggal körömmel azt a trágyadombot védő alany :C minek nézel ide be ha azzal tolod :F bc2t meg elfelejtetted, nem hiányzik itt is ez a duma! tartsd magadban, kérdezték mi a bajom vele, hát leírtam... nem kell itt az oltás... (elmondom azért.. bf3 topikban is ugyan ez ment... nekem megy, semmi bajom vele, csak te fújod fel ennyire...érdekes, akkor én tuti egy másik játékot vettem meg eatól :W facepallmm)
    ha tudnám eladnám, de még azt sem lehet, most már minden szir/szarhoz ezt dobálják, csak fogyjon a sok előre legyártott bovli korong... a VGA összesítés is kb csak annyira mutatja díjnyertes játéknak amennyire az :U semmilyen díjat nem kapott... :C no comment... még az ultragagyi MW3 is beelőzte... talán van valami valóságalapja ezek után...

    itt a Karkand, csak eddig volt visszafogva a rombolás, sőt szerintem az uccsó patch-ben engedélyezték a több rombolhatóságot

    ezt most komolyan írtad?! enyhén elröhögtem magam... :DDD k.o.

    (#35851) madgie ez az, ez nem valós fizikai modell... mikor oda van ragasztva a kibeb***ott jármű a homokhoz... és még csak át sem tudsz menni rajta tankkal... f*s konzolport az egész játék egy az egyben - aki akar játsszon vele, én abbahagytam, és pont az ilyen hszek miatt jöttem vissza ide... sok a fanatikus akik átsiklanak az ilyen "pici" problémák felett... nem azért veszem meg a játékot h szopjak vele... élvezhetetlen szar az egész... és ezt 1,8 as k/d mellett mondom! mielőtt az lenne a következő hsz h nem tudok vele játszani

    (#35852) LifeSpirit volt igen, de ott nem anyáztam ennyit, bf3ba meg ennyivel több fajta bug belekerült... és bc2nél csak lag miatt átkoztam a csapatot h ennyire bénán csinálták meg az egész szerverhostingos rendszert... egy biztos következő játékukat nem veszem meg

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák