Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz sith7 #30594 üzenetére

    :F :F :F

    Ki vagy te , hogy megmondod valakinek, hogy mit , milyen minőségben, milyen mennyiségben reagáljon le ??? :W Ha nem tetszik ne olvasd el amit írtam, és nem rabolja a drága idődet.

    nem mondtam meg, csak megkértelek szépen... h ez kb olyan mintha szerkesztés gomb nuku lenne, ez egy fórum nem pedig sms üzenőfal... :U

    Mégis milyen tartalmas hsz – et vársz egy olyan játékkal kapcsolatban , ami már olyan régi, hogy 2500 ft – ért árulják ???

    mi köze van a játék árának a hozzászólás minőségéhez? ez kb csak ember függő
    nem értelek, nem értelek - kb ebből az jön le h nincs is mondani valód csak bepötyögsz valamit mintha muszáj lenne

    na még 1x ha nem jött volna le, v!ct0y is csak azt említette meg h ha modi látja meg nagyobb szarban vagy, én csak szimplán felhívtam a figyelmet rá (nekem szemet szúrt és zavar is kb mint egy percenként megírt hozzászólás halmaz)...

    ugyan ilyen dolog az h az aláírásba nem tehetsz be 3 sornál többet... kb ennyi a mondani valóm amin felkaptátok az agyvizet mint a 10 év alatti gyerekek :U :C ez a szmájlik helye volt -.-''

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák