Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #26843 üzenetére

    a lényeg a lényeg, h jól érezze magát az ember, azért ha esek kelek olyan lövésektől amit csiterektől kapok, vagy netán a sajátom nem talál célba lag miatt, akkor nagyon mérges vagyok :) nagyjából tudom mire vagyok képes, és megérzem ha nem adja be a lövéseimet a lag végett :s

    anno fear multiban volt kb50 es pingem átlag, ez mellett annyit késett a lövés mint a fene, haverok játszották, élvezték, én meg szívtam a fogam, és inkább nem játszottam vele mert kikészített az a tudat h lövöm, és mire lelőttem a teljes életét (pl 1 lövéssel):s a találat után eltelt valami 2 másodperc! és összeesett persze előtte még lelőtt :D - most meg ez h elveszik a lövedék

    am sztem beszéd nélkül is lehet játszani, sőt olykor jobban is talán mert nem veszi el a figyelmed a másik mondanivalója és teljes mértékben tudsz koncentrálni - még így duma nélkül is rengetegszer vagyok ace pines, ami sztem jelentheti azt h jó taktikát választok az esetek döntő többségében - ha van spot is akkor illő használni, és azt meg az egész csapat látja, innentől kezdve mondai se kötelező elég ha spottolsz : ) - persze egyéb csapat játékot / taktikát érdemes megbeszélni - de sztem jó játékosokkal lehet hang kommunikáció nélkül is nyerni, egy más téma az h élvezetesebbé, élethűbbé teszi a játékot ha többen kommunikálnak /csapat

    (#26865) creedszl valszeg vga driver és a gyártó hanyagsága :(

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák