Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz WhiteWalker #19820 üzenetére

    fizika miatt kell neki jobb feltöltési sebesség, meg alacsonyabb válaszidő.. mondjuk leginkább a távoli szerver az ami a gond valójában, és szvsz a sok bug ami előjön az a delagnak az eredménye (lagmentessé válik a játék tőle, nem tudom h mi módon korrigálhatja ki, quakenél még anno tapasztaltam a kicsi időeltolódást de ott szinkronban voltak a találatok). Az is igaz h ez nem egy olyan játék amiben max 30 as ping kell (mint régen a F1es példa rá). Sok HC játékos quakeben pl iszonyat pontosan céloz, és a másodperc töredéke is számít, a jelveszteségről nem is beszélve. Viszonyítási példaként mondom csak a quaket, sok az azonos skillű játékos és hogy egyenlőek legyenek az esélyek jó netkapcsolat szükséges, hidd el sokat számít nagyon sokat!

    (#19821) SZKEBE75 sztem ha valaki ésszerűen választja meg a kártyáját és még a tuningot is figyelembe veszi nem kell jóideig újat vennie. Nekem itt van ez a g92es gts tuninggal, és fullon játszok szinte minden játékot, igaz 1280x1028ban, élsimítást ritkán használva - ami elbírja arra mehet ami nem arra meg nem pl crysis. Épp ma gondoltam rá h ezzel a vgaval átléptem a 9es, 200as, és most a 400as szériát :DDD hála nv átnevezgetéseinek, és lomha fejlesztési tempójának... 480 meg egyenesen elrettentő fogyasztás tulajdonságából! pedig hogy mondták anno h a csíkszélesség váltás megoldja a fogyasztás növekedését és a melegedést is... nagyon nem abba az irányba haladnak mégsem érdekes mód.. de ezt a 460at ill 65öt dicsérik, csak baromi drága, nekem nem érné meg még mindig váltani rá.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák