Új hozzászólás Aktív témák

  • Templ@r

    tag

    válasz lala42 #18011 üzenetére

    Mivel nem tudtam, hogy az általam leírtakból mi érzékelhető az admin tool-al és mi nem (gabipaci a 18012-ben már válaszolt) ezért csak leírtam a szempontokat, hogy mi alapján lehet beazonosítani szvsz egy jó sniper-t.
    Ha a szempontok mérhetők, akkor ez alapján a gyenge sniper-t is be lehet azonosítani.
    A minimumot direkt nem határoztam meg, mert egyrészt nem én fizetek a szerverért, és ilyen szempontból ki vagyok én, hogy szerverszabályokat alkossak. Másrészt amíg nem vagyok tisztában azzal, hogy a szempontok közül egyáltalán mi mérhető, felelőtlenség bármilyen javaslatot is tenni arról, hogy mi legyen a sniper minimum.

    A 18012 hsz-ben gabipaci leírta mi mérhető a szempontokból, ezek alapján el lehet kezdeni gondolkodni azon, hogy egyáltalán lehet-e és ha lehet, akkor érdemes-e bevezetni a sniper minimum követelményt.

    "Nem értem a gondolatmenetedet." - a gondolatmenet csak annyi lett volna egyébként, hogy egy jó sniper a felsoroltak közül több dolgot is csinál adott idő alatt, nem csak fent csücsül a
    dombon egy bokorban és időnként kilő valakit.

    [VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

Új hozzászólás Aktív témák