Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rankesz #11967 üzenetére

    Eddig még nem futottam bele külföldi szervereken hasonlóba. Nagyon kifogjátok, ennyire azért nem drasztikus a csíterek száma, de lehet mostantól elárasztják a szervereket...
    Én a PH-s szervereken érzem ugyanezt. Szinte 1 külföldi szerveren sincs annyira profi lövész aki pisztollyal messziről leszed, vagy szinte még rá se tart a célra a recon, már is jön a fejes. Érdekes, hogy külföldi szerókon sok az együtt elhalálozás, mert egyszerre adja be mindkettőnk halálát, ami tök reális. PH szerókon 99% én húzom a rövidebbet. Nah..ez az ami nem reális. Vádaskodni nem fogok, meg már nem is tudom ki volt, nem érdekel a téma, mert hiába írtjátok ki, jön helyette 4 másik, mert nem lehet győzni. Olyan ez mint a "szélmalomharc". :(
    Ennek a játéknak is az lesz a vége, mint a többinek, hogy a cheaterek miatt mindenki félre fogja tenni. Én sem örülök ennek, elkeserítő, bár annyival jobb helyzetben vagyok, hogy én csak 5k-t adtam érte és nem 10k-t. Ha valami a PC-s játékok halálát fogja okozni az nem a Warez lesz hanem a sok kis köcsög csíter. :(((

    bul07:

    Én se. Valami központi hiba lesz..az is lehet hogy a patch miatt van.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák