Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hedon

    tag

    válasz Dtomka #17876 üzenetére

    Köszi! :)

    Én szívesen vitatkozok, és nem érzem kötekedésnek, ha érvek is felsorakoznak. És tudom azt is, hogy mindenki másképp dolgozza fel a szórakozásra szánt idő sikerét, vagy sikertelenségét. (Ahogy írtam, "előnyben" vagyok azzal, hogy nem kínlódok a játékkal a kezdetek óta. Akkor megvettem, nem működött a vasamon, kértem visszatérítést és kész.)
    Tehát a vitában keverednek az emocionális és a racionális nézőpontok. Engem a játékok hangulata érdekel elsősorban, és a BF 2042 esetében számomra csak a játékosok száma hiányzik, minden más adott (néhány hibajavítás után). Én jelenleg nem haragszom a fejlesztőkre, mert nem éltem át, hogy megvettem sok pénzért és nem kaptam semmit. Ez nem rontja a hangulatom. Számomra a talán örökérvényű tanulság az, hogy nem veszek bejáratatlan játékot megjelenéskori árán, vagy nem befejezett, elkaszált filmsorozatot sem kezdek el nézni. Persze ezekbe a hibákba biztosan beleesek majd megint. Olyankor majd dühös leszek én is. :)

  • Hedon

    tag

    válasz Dtomka #17876 üzenetére

    Ja, és az egy részben filozófiai téma, hogy miért nem válnak valóra az igazán megváltó ötletek. A BF közösség vajon miben különbözik a COD közösségtől? A COD-ban ugyanazt adják el nekik évről évre, és valamennyire elégedetlenek, de a szerverek látogatottak, hiszen megkapták az első élményüket feljavítva, korszerűsítve, KICSIT kibővítve. Én leginkább valami hasonlóra vágyom a BF esetében is.
    A WP is mekkora lépés volt, technikailag, ár-értékben, használhatóságban is - de nem volt eléggé populáris. Céges eszköznek vásárolták, meg néhány értelmiségi, vállalkozó, de a tiniknek kevés volt.
    Tömegek nélkül úgy fog járni a 2042 is, ahogy a hardline - amit én is csak most kezdenék el értékelni, de már késő. Talán ez az akció lendít valamit rajta, bár jobb lett volna összehozni a javítással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák