Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillBorn

    senior tag

    válasz pandras83 #17148 üzenetére

    HDDről, (WD Blue 7200rpm 2TB/256MB cache), PCIe Gen3 x4, NVMe v1.4, 3500MB/s olvasás és írás is (WD sn570 2TB, 5 év gar). Van olyan gen4-es ami nem ilyen gyors. Kapott egy alu dobozkát is hűtésnek, meg jobban is néz ki beszerelve. 40 alatt megállt szállítással. 30 körül akartam megoldani, az első gondolat egy full alap 2,5"-ös satás volt. Ez lett belőle. Aki egy kicsit többet szán rá, 50-ig már brutált lehet kihozni, de sztem a 7000 mb/s nincs kihasználva.

    Tegnap este szereltem be, átraktam a játékokat, meg megnéztem, hogy nem vesztek-e el mentéseim. BF-nél csak a menüig jutottam el, a texture pop-in eltűnt egyből "rendesen" töltöttek be a textúrák, HDD-n volt hogy homályosak voltak akár ~fél percig is, utána jöttek be nagyfelbontású textúrák a főmenüben, indításkor és meccs után is. Játékban akár több percig is van olyan, hogy low poly texúrák vannak. Remélem az eltűnt. Ma megnézem, megírom milyen.

    A többi játék gyorsabban tölt be, RDR2, AC: Ody. ZeldaBotw pl villám lett, illetve nem hallani ahogy teker a HDD, mondjuk a ventik hangosabbak, csak fülelve lehetett azt hallani nem zavart, de észre lehet venni, hogy nem dolgozik a HDD.

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Új hozzászólás Aktív témák