Új hozzászólás Aktív témák

  • duckload

    tag

    válasz Sayiid919 #6968 üzenetére

    Ezt olyan volt olvasni mintha én írtam volna, vagyis ezek a gondolatok vannak bennen!
    Az fura a class rendszer miatt, hogy sniperrel mehetsz, healing pistol-al, c4-el és bárkit éleszthetsz! (Az ősz haju nénivel)
    3-4 class van a többi töltelék!
    Régebben volt amikor aznap nem ment a lövés, simán supportáltam. Itt semmi motiváció nincs, mindenki csak szalad össze vissza! Sima smg vel lövik a tankot, nem doban ammot, medkitet, nem javítják a járműveket, vagy szimplán csak szaladgálnak föl-alá!
    Régen BFBC2 ben is volt amikor soloba voltam, de ott valamiért volt csapat(vagy legalább squad dinamika).
    Itt semmi 10 ből 3 ember játszik úgy ahogy a játék megköveteli, a többiek csak TDM-eznek!
    Az lenne jó ,ha a viharok amik jönnek elzárnák a pálya egy részét egy időre mint egy battle royalban a szűkülő kör csak és mondjuk kiesne 2-3 pont egy időre.Akkor korlátozódna a játéktér! Ezt persze kevesebb játékossal(64)
    Talán jobban lehet együtt mozogni!
    Balansz meg teljesítmény valóban a lekisebb gond! Mechanikailag nincs rendesen kitesztelve!
    Én most pihentetem, ha jön valami patch visszanézek, meglátjuk hogy alakul! Aztán talán lesz valami belőle!
    Amugy nagyon csalódott vagyok BFBC2 be 3 ba 4 be mind több száz órám volt, azt vártam megint be fog szippantani! Sajnos nem! Talán majd warzone, vagy Halo!
    Akinek tetszik jó játékot, kevés laggot! :)

    "Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

Új hozzászólás Aktív témák