Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • astroshooter

    csendes tag

    Itt az új módszr a csalók jelentésére a Dice rendszerében, és egy kis makrózási segédlet!

    https://sites.google.com/site/battlefieldmakros/

    Jó játékot!

  • astroshooter

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is ritkán írok, inkább olvasni szoktam, de a bf4 mostanában nálam is kiverte a biztosítékot! Azt vettem észre, hogy kétféle játékos van. Egyrészt, akik állandóan küzdenek a furcsábbnál furcsább dolgokkal és a másik csapat, akiknek semmi gondjuk, ritkán futnak bele "furcsa" esetekbe és el sem hiszik az előző csoport panaszait. Jellemzően azt hiszik, hogy az emberke még tapasztalatlan és/vagy bénácska kicsit, esetleg rossz a net csatlakozása.

    Hát igen, a furcsa "csalásnak tűnő" dolgokra gondolok, egyéni csítek és a legfelháborítóbb szerver hack-ek!

    Én is már lassan 15-20 éve multizok, csak közepes játékos vagyok, a bf4-ben astrojoe12 a nevem és higgyétek el, nagy eséllyel meg tudom különböztetni a rossz net okozta csúszást és lag-ot, a kimagasló játékost és a csalót!

    És igen, szerintem a bf4-ben rengetegen használnak segédprogramokat!

    A Dice oldalán hónapokig elérhető volt egy grafikon arról, hogy a játékosok 70%-a !!!!!! egér makrót használ! Ez teljesen összhangban van azzal, hogy évente több millió makrós egeret vesznek a gamer-ek! Az oldal egy ideje nem elérhető, amikor legutóbb láttam 78%-nál tartott a grafikon!

    Akkor miről beszélünk, hogy kevés a csaló??? Ugyan már!!!!

    És akkor a durvább wallhack, aimbot és server hack programokról nem is beszéltem!

    Szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy a bf4-ben, az egész világ játékosait beleértve, minden második ember valamilyen segédprogramot használ, és ettől lett játszhatatlan a BF4!

    Szeretném, ha minden kételkedő kipróbálná a játékot meghívásos szerveren, ahol ismerősök ellen tolja. Teljesen más a játékélmény, mert sokkal nehezebben szedik le egymást az emberek! Rendesen körbe rohangálják az épületeket és nincsenek "furcsa, hegyeken átívelő, futás közben leadott pisztolyos fejlövések", mint a nyilvános szerókon.

    A lényeg, visszatérve mondandóm elejéhez, mondja meg valaki! Egyes emberek miért futnak bele állandóan ilyen fura esetekbe, míg másokkal egyáltalán nem történik meg és el sem hiszik hogy a másik mit kínlódik ezen durván elszaporodott esetek miatt?

    [ Szerkesztve ]

  • astroshooter

    csendes tag

    válasz Snip3r_HUN #83623 üzenetére

    Szia!
    A tények sem győznek meg? A milliónyi eladott makrós egér mire kell szerinted az embereknek? Biztos, hogy nem az office-hoz használják, hanem csalnak velük a játékokban. Az 5 leghíresebb multi játék között van a bf4, pont itt ne használnák? Pont hogy itt használják a legtöbben, kérem, ne legyünk szemellenzősek!

    És szerintem pont itt a baj.... olyan sokan érintettek a csalásokban, leginkább a makrózásban, hogy nagyon nehéz objektív, elfogulatlan párbeszédet folytatni ezzel kapcsolatban.

  • astroshooter

    csendes tag

    válasz Kolbi_30 #87602 üzenetére

    Sok szerveren az admin a cheater! Egyre jobban terjed a rejtett admin-os játék, amikor az admin neve helyett az UNKNOW nevet látni és azoknak a statját sem lehet megnyitni hogy jelentsed a csalást. Magyar szerveren is láttam már UNKNOW nevű játékost 52/2-es k/d aránnyal és amikor rákérdeztem a dologra, kizártak a szerverről. Ez most volt pár napja.

Új hozzászólás Aktív témák