Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz aAron_ #5930 üzenetére

    pedig az m16 sokat dob a teljesítményen..
    én az ak74m-aug fegyót váltogatom aztán mikor feljön a sok m16 és nagyon felbasz akkor m16-slug soti.. :D

    #5929) bunfi hát én inkább elviselném azt, hogy ha a tank telibe lő löveggel meghalok, mert lassan ott tartunk, hogy 2t kell lőni, meg a bolt rifle legyen 1 hit kill egy bizonyos távolságon belül mellkasra, fejre pl.
    de ez, hogy használhatatlan szar, mert ha nem fejen lövöd baszhatod, mert elő kell venni a pisztolyt, hogy meg tudd ölni kurva gáz..

    ennyire nem kéne elrugaszkodni a realitástól szerintem, csak hogy az amcsi kövérgyereknek legyen sikerélménye..

    (#5932) bunfi ezt a 2 fegyót tartom OP-nak medic fegyók közül

    az m60 olyan még supportnál, hogy 5 golyóval simán ölsz, mert kurva erős (viszont lassú és tárazni sem egyszerű vele :D) aztán jön, hogy cheater vagy mikor kibaszott erős az a fegyver csak senki nem tudja :D

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

  • bunfi

    őstag

    válasz aAron_ #5930 üzenetére

    Megfelelő, de nem optimális vagy kitűnő. Az M416 még jobb bizonyos szempontból, mint az M16, csak a megszokás miatt nem használják az emberek. Mégsem köpköd rá ennyire senki.

    (#5931) devilinsid3: amit te vázolsz az a Call of Duty nevezetű fps játék, ott pontosan így működik. És ha már megint a realitás - ami jelen esetben totálisan tönkretenné a játékélményt, tekintve, hogy motion sensor és kempelés - a G3 és a SCAR-H is .308-as. Akkor azok is legyenek 1hit? Szerintem csak annyi itt a baj, hogy szeretnél terminátor lenni és persze az m16 pusztuljon. Szerintem ez így nagyon egyoldalú megközelítés.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák