Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    Felesleges a számolgatás, főleg ha valaki kiszámolja, hogy mennyit költ cigire meg piára évente, ezek után tényleg valami nevetséges összeg jön ki.
    Személy szerint fingom nincs mennyiért vettem őket, azt tudom, hogy mindegyiket a megjelenés napján vettem és ezután is így fogok tenni, pedig nem tartozom a felső tízezerbe.
    Kurva unalmas már a sok rinyálás, hogy "fuck EA" és hasonlók. Mégis mi a faszt várnak az emberek?
    Azt, hogy ingyen adják? Két évente kell megvenni!!!
    Mennyiért adjanak egy játékot, amivel 10.000.000 ember játszik, vagyis nem egy szar, igénytelen játék?
    Fele annyiért mint a konkurencia? Akkor meg azért röhögnék ki őket. Még így is ez a legolcsóbb AAA kategóriás shooter a piacon.
    Ez a kedvenc hozzászólásom, egy másik oldalról:

    "Gusztustalan hányingerkeltõ okádék ez az egész banda.
    Még az elõzõ rész le sem csenget már itt az új rész de alig hogy bejelentik már azt is tudjuk h vele egy napon már meg is jelenik hozzá a DLC.
    Az isten verné meg az összes idiótát aki támogatja ezt a moslék bandát. Mert ha nem támogatnák õket nem lenne ilyen baromi nagy lehúzás.
    Meg egyébként is mi a franc olyan menõ ezen a battlefield 3-on?
    1942 tök menõ volt. 2. rész meg a vietnám ami egyenesen birka játék volt egy semmi volt az egész széria. Most meg ez a 3. résszel.
    Én nem értem sok hülye nem ismer más játékot csak az ea játékait?
    Már annyira unom hazajövök hulla fáradtan és az rss csatornáim játékkal foglalkozó része tele van az EA baromságaival. Battlefield 3 mi az? Egy semmi nudli.
    Van 400 darab eredeti játékom mindenféle fejlesztõtõl kiadótól. De még egy kiadót se tudtam úgy meg gyûlölni mint az EA-t.
    Hogy rohadna meg az egész tetves fejlesztõ banda meg az egész kiadó. Meg úgy kollektívan mindenki aki támogatja õket."

    By ismeretlen szerző :)

    Ez ám a nem mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák