Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz Sz. Géza #25392 üzenetére

    Én már vagy 5-6 helyet találtam ahol spontán meghalsz.
    Ami pozitív bug, hogy vannak kilövő bugok. Nem jöttem még rá teljesen, de ha egy kis szintkülönbségű helyen bunnyzol, mint pl a járda patka, akkor néha iszonyat sebességgel kilő.
    Amúgy nekem a legesleges leg kiábrándítóbb, hogy a fegyverek majdnem mind ugyan annyit sebeznek. Azaz 25/18.4. És mind 50 méter után lesz minimum sebzésű. Igen, ott van a firerate, meg minden, de ha 2 ugyan olyan találkozik, akkor egymást ölik meg, ha egyszerre lőnek egymásra. DE! Miért? Ha a golyó 25öt, sebez 4 golyó kell, egészen addig amíg át nem lépi a 33.333at, de miért nincs köztes? Pl sebez 31-et, de ha mondjuk 30 méterre áll az ember akkor az amelyik már csak 25öt sebzett eleve, az csak 22őt sebez, és már 5 golyó kell beléd, míg Te még 25 fölött sebzel, és neked még elég 4 golyó. Így sokkal izgalmasabb lenne, sokkal több értelme lenne a skineken kívül a sok fegyvernek. Én most pl 2-3 fegyót használok, AS VAL, vagy M416, és csak azért mert pontosak, és majdnem minden golyó betalál. (30% fölötti találati arány) De Ha nagyon szűk helyre megyek akkor pl AEK, és kész. a többinek nincs is értelme. Szinte mindenki M16-tal megy, és papíron az is a legjobb, mert aránylag gyors az a 800rmp, és a leggyorsabb a tárazása, stb. De a valóság valamiért mégis az M416 mellett szól, mert már csak abból is látszik, hogy majdnem 10%al jobb az accuracym vele. Nem adja egyszerűen a másik. Mondjuk lehet, hogy csak azért mert eleinte azzal toltam, és még nem szoktam meg a játékot.
    De a lényegre visszatérve, szomorú a mai játékok minőségének, vagy talán inkább a részletekben rejlő igényességre való törekvés teljes hiánya, és nem csak EA, sőt, ez még messze a legjobb. :O

Aktív témák