Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz dokee78 #18887 üzenetére

    Crysis Wars volt az első multim. 1660 órát játszottam vele, stat szerint, szerintem a singlevel együtt megvolt a 3000 is :D 2évig csak az volt fent a gépen.
    Aztán 2009 év végén jött a CoD Modern Warfare 2. Letöltöttem, kipróbáltam, már az első 5-10 perc nagyon tetszett a singleben, tényleg adta a háborús élményt, persze Hans Zimmer szerezte a zenét, az is dobott rajta egy lapáttal. Hát megvettem, jó vétel volt, nem bántam meg, több mint 800 órát játszottam a srácokkal, nagyon jó társaság :K Bár én csak estem-keltem, munka után nemigazán olyanok az ember reflexei, mint a 14-5 éveseknek :DDD Jöttek az új részek, bár a Black Ops-ot megvettem, de csak 200 órát játszottam vele, egy free hétvége után találomra beneveztem rá. 12ezerért, 200 óra, nem volt valami nagy üzlet. Mindegy.
    Crysis 2, gépépítés, méregdrága Xeon processzor a gépbe, GTX580SLi, hogy szépen fusson az akkori szerelmem folytatása. Csalódás :O CoD utánzat lett, oda a Crysis feeling nincsenek nagy mapok, se járművel, se semmi.

    BF3 beta... hajjaj, anno sokat toltam a Battlefield 2-vel, főleg LANPartyn. Meg otthon singleben. Nagy sikerem nem volt itt sem, nemigazán éreztem sem a fegyvert, se a játékot, lvl10 után uninstall. Aztán akikkel szoktam játszani mindenki megvette, na hát rápróbálok. 10k.
    Only Operation Métro, medicként elég nagy sikerélményem volt :D Aztán utána Gulf of Oman a nagy kedvenc. Itt IFV-vel sikerül aprítani, de nagyon nem melegedtem bele, meg pár kihagyott DLC után jött az Armored Kill....
    Hát beleültem az M1128 Stryker-be..... és most szálltam ki belőle, 245 óra után :DDD
    Azóta se járok fel TS-re, sokkal jobban tudok koncentrálni, ha magamban vagyok. Bár így persze nem minden kört nyerek meg. De sebaj.

    Bocs a bibliáért... unatkozok :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • @rglaaf

    veterán

    válasz dokee78 #18887 üzenetére

    járművek vs cod ennyi a lényeg ,inf-be kiég gyorsan az ember , járművekbe meg annyi lehetőség van

    PSN:BiZzare_0 ️

Új hozzászólás Aktív témák