Keresés

Aktív témák

  • McCartman

    senior tag

    válasz Neró #1417 üzenetére

    a szart is meg lehet etetni a néppel , csak szépen kell csomagolni.

    Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

  • Neoteric

    addikt

    válasz Neró #1417 üzenetére

    Mi az, hogy ügyfele van?
    Ezeket az adatokat támaszd már alá valamivel lécc.

    PSN: ne0teric_sAN

  • Mukorka

    addikt

    válasz Neró #1417 üzenetére

    Én már megfogalmaztam ezt. Egyrészt a Codnak erős tábora van, a 4-ik részig mindegyik játék csúcskategóriás fps volt, nem beszélve hogy akkor még 2 évente jelent meg egy rész. A sztori mindegyikben elég jó, a bf egyik része sem rendelkezik ütős single playerrel.
    Ha a multiplayert nézzük a legnagyobb gond hogy a BF sokkal inkább rétegjáték. Az ember önzőek, szeretnek még a saját csapatukban is a legjobbak lenni, magas K/D aránnyal. Ezt egy codban elérheted, mert lufiból van az ellen és kicsik a pályák, gyakorlatilag egyedül végigrohansz és megölsz minden noobot. BF-ben meg pl 24-32-64 slotos szerveren egy óriás pályán ahol még járművek is vannak az ember csak hangya a bojban. Itt nem halnak bele 1 láblövésbe az ellenfelek. Hiába mész támadni mert 6x meghalsz mire odaérsz bárhova egyedül. Szóval ide csapatmunka kell, arra pedig megdöbbentően kevés ember képes a játékosok közül. Ezért van a codnak nagyobb tábora, anno megvették talán páran a BFBC2-őt is de csak annyit lát hogy "bazzeg, nem lőttem be a plussz 20-at" . Ezenkívül a Codnál ottvannak a csicsás fegyverek, mindenféle takonyság amivel lehet szopatni a népet. Killstreakek mert ugye a valóságban is kapsz nuke-ot ha lelősz halál nélkül 25 embert. Tényleg , főleg ezek a streakek ami miatt mindenkinek egyedül kell ott keménykednie. Bf-ben azért is kapsz pontot és elismerést ha segítesz javítani , medicelni, stb és könnyen lehetsz pontban első akkor is ha csak egy támogató egység vagy. Azt se felejtsük el hogy cod jóval inkább fiataloknak szól, sok xboxosnak, casual gamereknek. Nekik kell az arany AK meg a helikopter meg az atomreaktor azért mert lelöttek pár embert egyhuzamban...

    Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Aktív témák