Új hozzászólás Aktív témák

  • Zee21

    aktív tag

    Itt olvasva a dolgokat összegeztem mindent:D
    -szvsz ha statpaddolsz és kiderül az EA nem fogja megnézni hogy mégis menyit paddoltál is mert nem érdekli... paddoltál paddoltál azt mehet a 0,ezt irtam pokolnak is hogy ő csak ne fikáza atit mert lehet hogy az a srác paddolt akár 100.000pontot és ő csak 25000 teljesen mind1 te meg csak ezret tök mind1 ilyenkor már nem az a lényeg hogy mennyit csak az elv hogy csináltad és ezért veszélyes még akár kiprobálni is mert valaki meglátja aztán hisz mindent és kapod a bannt esetleg 0-zást...
    -egyébként nem 400.000 pontnál jár a 4 csillag hanem 200.000 és minden aranyban....(csak badge azthiszem)
    -abban igazad van gabipaci hogy nem kell fikázni őket mert nem tudunk ilyen játékot csinálni, de ezek a bugok nem azért vannak mert nehéz őket kijavitani hanem mert mivel emberek vagyunk lustasággal rendelkezünk:D és ez valszeg a DICE-ra ugyanugy érvényesül mint bármi másra csak az a baj hogy szvsz magukat szivatják azzal hogy nem csinálják meg rendesen a játékot mert igy folyton a patchel kell baszakodni (sry for ''csunyabeszid:D only for nyomatékositás) de hát ők tudják csinálják csak maguknak a munkát....

    ''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

Új hozzászólás Aktív témák