Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • medvezsolt

    senior tag

    válasz Źşë' #386 üzenetére

    na és nyomás érzékeny kör alakú platformokkal mit kezdesz? Ráállok, oké. De ahogy lemegyek róla elsötétül. Explo Gél nem aktiválja. Tárgyakat nem tudok cipelni, hogy rátegyem. Azt még nem próbáltam, hogy a fagyasztó gránát aktiválja-e, de kétlem. :)
    A függöleges falakon levő platformokról ne is beszéljünk:) Gondolom ott meg line launcherrel neki lövöm magam és megnyomódik,de akkoris elalszik ha már nincs rajta a testsúlyom...:)

    Lesz valami nehéz súlyú eszközöm még? Vagy mi? (Kétlem mert már a végjáték elött vgyok a sztoriban és TABal se látok egyéb eszközt, asszem. Vagy ki tudja:)

    Opsz jól látom, hogy zsolthee megválaszolta?:) Nem az a lényeg, hogy egyszerre megnyomva legyenek, hanem, hogy milyen sorrendben lépsz rájuk?? (De attól függetlenül nem aktiválja más csak a testsúlyod)

    Haart mekkora badarság a patch miatt nem elkezdeni játszani:) Ezen jót mosolygok mindig. Akkor annyira nem is vártad a játékot, szerintem. Ráadásul aztán oda írod, hogy addig mw3:) Fúúúú, nagyon gáz:DD Nekem helyenként padlót fog az állam így is a grafikától. Fantasztikus lett..

    [ Szerkesztve ]

    " A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

Új hozzászólás Aktív témák