Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz medvezsolt #387 üzenetére

    a platform rejtvények lényege hogy úgy kell aktiválni (rálépni, avagy nekirepülni ha a falon van pl) hogy közben nem érinthetsz mást, magyarul repkedés közben csak ezekre szállhatsz le/neki (grappnelozni szabad). van olyan amelyiken csak állni kell miközben zöld ?-t kell batanggal, írányított batanggal avagy expo géllel "kilőni" és olyan is van amire teljes gőzzel kell becsapódni (mint a vidámparki kalapács-gong játék).
    úgyhogy rendkívül változatosak lettek a rejtvény játékok, de egynél sem éreztem, hogy megoldhatatlan lenne csak sok szemszögből meg kell nézni, hogy hogyan lehet megoldani (pl a platform ugrálósnál segít hogy a trófeánál jelzi hogy pontosan hány platformot kell aktiválni, ilyenkor előtte érdemes körbenézni, hogy megtudd tervezni a röppályát) és érdemes akkor nekiállni megoldani a nehezebb rejtvényeket amikor már minden bat-kütyü megvan, mert bizony vannak olyan fejtörők ahol 3-4 eszköz segítsége is elkelhet (pl. a "death-trap" rejtvények).

    (#383) Haart
    igen, természetesen patch nélkül - csak a VGA drivernek tettem fel a javított performansz driverét (catalyst 11.11c)

    [ Szerkesztve ]

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

  • Haart

    addikt

    válasz medvezsolt #387 üzenetére

    Félre érted elképesztően vártam a gémet, csak közben megvettem az mw3-at is, és úgy vagyok vele hogy addig tolom azt amig nem láthatom teljes pompájában a gémet. Egybként már toltam vele szűk 1 órát bejött nagyon :C

Új hozzászólás Aktív témák