Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dippe

    tag

    válasz Joshi #4424 üzenetére

    Nem véletlenül kevertem ide, hiszen minden leendő tulaj más nyomtatóval szerzett tapasztalatot. És pont olyan szubjektív példát hoztam, mint amiket rendszeresen látok itt a fórumon.
    Nem érzem korrektnek, hogy elbagatellizáljuk az eltéréseket, és szubjektív "érvekkel" befolyásoljuk a leendő újoncokat.
    Mindkét gépnek megvan a létjogosultsága. Nem csak díszek vannak pluszban az X1C-n ;)

    Én pl. még mindig nem kaptam választ, hogyan lehet P1P-n mesh bed levelinget megjeleníteni. Vagy MQTT-n keresztül haszálható infót kinyerni a működés részleteiről. Az X1C-n pl. ezek mennek. Van akinek ez lényegtelen / azt sem tudja miről írtam, de nekem pl. jól jönne. De az újoncoknak is, hogy egyszerűen meg tudják állapítani, hogy hol és mennyire van elvetemedve a bed.
    Mondjuk nekem is kellene, mert volt némi tapadás gondom a minap xD. Rájöttem, hogy 0.1-től több a görbeség, de nincs megbízható vonalzóm az ellenőrzésre. A saját szintezése tudja, de nem lehet kinyerni az infót.
    Mellesleg nyomozáskor jöttem rá, hogy a Z szintezés sem volt gyárilag pontos. Persze szoftveresen jól eltünteti. Az viszont a méretpontosság rovására megy...


Új hozzászólás Aktív témák