Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackPriest

    őstag

    válasz BlackPriest #47028 üzenetére

    a történet tovább folytatódott, ma újraraktam a gépet, csak a szükséges driverek meg egy origin és a hiba ismét fenn áll. először egy 0x-es hibaüzenettel dobta el, aztán megint a régivel. berágtam és lenyomtam egy memtest86-ot, egy hiba. nocsak! kivettem az egyik modult, hibátlan. kivettem a hibátlant, beraktam a hibásnak véltet és úgy is hibátlan. na ez már izgibb. átraktam az 1-es és 3-as slotból az 1-es és 4-esbe és lám, memtest nem dob hibát. gondoltam egy bios frissítés ráférhet a lapra, weboldalon van F12-14-ig. leszedtem, a zipben egy 8 megás file, de az én biosom csak 4 megás. gondolom a dual bios lehet az oka, de az is fura, hogy FB bios van most a lapon, ez le sem tölthető. minden esetre a leszedett file-ra az uefi frissítője hibát mondott, mivel nem egyezik a file méret, most tesztelem a gépet az 1-4 kiosztásban, meglátom jön e bsod.

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Új hozzászólás Aktív témák