Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz ricsip #88779 üzenetére

    Akkor ezek szerint felesleges ki monitorozni a vram használatot.
    Van egy olyan érték is a hwinfoban hogy vram 3d usage.
    Az is ugyanezt a fals értéket mutatja.

    #88786 carl18
    Driver esetén a 23.11.1 vált be ettől újabb verzió már volt össze omlott.

    Nekem most a februári van, én még eddig egy hibával találkoztam: amikor elindítom a Cyberpunkot kb 10-15 secre lefagy a CD project red feliratnál, aztán minden probléma nélkül megy tovább, akár 3-4 órát is tudok vele játszani mindenféle letérdelés nélkül. Ez volt a januári driverrel is. Előtte nekem ha jól emlékszem júliusi volt, azzal nem csinált ilyet, le térdelés sem volt.
    Azzal a júliusi driverrel is egy gond volt, mégpedig a Doom Eternalban nem volt látható a kék pajzs a Doom Hunteren.... :F de ezt leszámítva ennyi.
    Többi játék hibátlan a júliusi illetve a frissnek nevezhető februárival, legalábbis nem veszek észre ehhez hasonló hibákat, fagyásokat, indokolatlan szaggatásokat sem.

    Most elérhető a márciusi egy jó ideje,de nem frissitem.

    Látom a GTA 5 alatt pörög a kártyád rendesen :DDD szépen ki csavarja a 3600as :)
    Én majd most veszek eggyet a fiam gépébe, egy 2600 ast fog váltani. Meglepő hogy milyen jó processzor az remek áron. 30k körül lehet kapni.

    [ Szerkesztve ]

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák