Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    Sziasztok!

    Ez a jelenség pontosan micsoda?

    Videó link
    (a fagyáson kívül a hangra kell figyelni)

    Win eseménynapló:

    Kritikus hibák:

    1. "A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása."

    2."Hiba történt legalább egy felhasználói módú illesztőprogrammal, ezért a rendszer leállította a gazdafolyamatot. Ez átmenetileg megakadályozhatja az eszközök elérését."

    3. "Egy felhasználói módú illesztőprogram összeomlása miatt jelenleg offline a(z) HID-compliant headset eszköz (hely: (unknown)). A Windows még 5 kísérletet tesz az eszköz újraindítására. Ha további információkra van szüksége a problémáról, forduljon az eszköz gyártójához."

    Új 5700-as Rog Strixel most tapasztaltam ilyet először. De csak 3 napja van a gépemben a kártya és képernyőkiterjesztést pont ma használtam intenzíven, kb 5-6 órája folyamatosan.

    Azelőtt kevesebb mint 2 hétig volt nálam egy 5700XT Nitro amivel más problémám is volt, ott is tapasztaltam ezt a hibát egyszer, pont képernyőkiterjesztésnél. (Már visszaküldtem 14 napon belül.)

    Nvidiánál, Rog Strix 1060-al nem volt ilyen egyszer sem majd 1.5 év alatt.
    Azelőtt nagyon régen még más gépnél (Intel Pentium E6500, nvidia GT240) egyszer rémlik ilyen.

    Eredetileg 4 kijelző volt rádugva a VGA-ra , de ennél az új kártyánál csak 3, mert 3DP kimenet van rajta és nincs még 1 másik DP-HDMI kábel jelenleg nálam.

    Most 5700-al 3 cucc rákötve:
    -1080p 144Hz monitor: DP-DP
    -1080p 60Hz monitor: HDMI-HDMI
    -720p 60Hz Tv: DP-HDMI

    "Régen" (1060-nál és 5700XT-nél) 4db:
    -1080p 144Hz monitor: DP-DP
    -1080p 60Hz monitor: HDMI-HDMI
    -720p 60Hz Tv: HDMI-HDMI
    -1080p 60Hz TV: DP-HDMI

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák