Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbocs06

    tag

    Sziasztok ! Egy kérdés mert megöl az ideg ! Sapphire R9 270 , még garis szerencsére .Már hétvégén azt produkálta hogy bekapcsolom a gépet kapcsolodna be a monitor de a kép nem jelenik meg és a monitor kikapcsolja magát energiatakaerékos üzemmódba de a gép vga kártya megy tovább .Ilyenkor egy kis játék ki be a hdmi kábellel reset vagy újra inditom a gépet és ad képet .Ma haza értem melóbol szintén ugyan ezt produkálta de ma már többet kellet játszani ki be hdmi kábel ki be a monitoron stb .Szépen bejött a windows de egyszer csak kép elszáll de a gép megy folyamatosan majd pár percre rá vissza jön a kép de a windows is újra indult .Másik monitoron is kipróbáltam ugyan ezek a jelenségek monitor hiba kizárva .Ha kiveszem a videokártyát és az alaplap hdmi csatlakozojára kötöm semmi probléma az ég világon m .Vissza tettem a gépbe a kártyát szintén ezek a jelenségek néha betölt a windows de egyszer kifagyott , reset már nincs kép .Kipróbáltam egy régebbi és a legujabb drivert hiba nem oldodik meg , kipróbáltam a kártya dvi csatlakozoját ugy sem oldodik meg a próbléma csak sokszori resetelésre .Legutoljára bejött a windows felraktam a legujjabb drivert de az ugye kérte hogy inditsam ujra a gépet de már nem jött be a kép csak a gép megy tovább . Egyszer elinditottam az aida tesztet egyböl kifagyott , utána nem fagyott ki...furmark , heaven benchmark nem fagyott ki nem melegszik a kártya kb 55 fokos , nincs tuning .Holnap kipróbálom másik gépbe is .Nem tudok mire gondolni mert egyszer müködik egyszer nem .Kép csikozodás nincs .Félek ha vissza viszem edigitálba ott lesz hetekig és vissza dobják hogy abban a teszt környezetben müködött .Windows hiba lehet ? De mondom kártya nélkül a lehető legkisebb probléma sincs .Köszönöm ha végigolvastátok ,de most eléggé feszült vagyok .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák