Új hozzászólás Aktív témák

  • GomezGTS

    tag

    Hali mindenki!

    Igazából régóta húzódó problémáról van szó, amit alább részletezek, de ma untam meg, így szilveszter örömére.
    A gond tehát a következő. A videokari néha, semmi előjel nélkül becsíkoz, eltüntetve a teljes képet mind a monitorról, mind a TV-ről. DVi kábelen megy a jel egyébként. A boltban már egy hónapot pihent folyamatos teszt alatt tartva...kicserélték a hőpasztát a hűtőn, de ezt magam is eljátszottam. A mai napon azonban érdekes dolgot tapasztaltam...újra becsíkozott, simán facebook alatt, semmi megterhelés. Ugye feltételeztem,hogy a memóriák a ludasak, de gondoltam, kihúzom a kábelt, majd újra visszadugom. Láss csodát, épp most is így van képem. Pedig a kábel csak a monitorra küld jelet, mégis a TV-n is visszaállt a kép és azóta is oké. Tehát ha megmozgatom a kártyát menet közben, néha fel-felvillan a kép, ha épp csíkoz, ha kihúzom, majd újra visszakötöm a kábelt, visszaáll a kép. WTF? Az előző alaplapon ugyanezt produkálta, tehát az nem lehet a ludas. A kábel esetleg okozhat ilyet?

    Köszönöm és Boldog Új Évet Kívánok nektek :K

    Keresem -hozzám hasonlóan- korrekt, üzleti partnereimet! (2004 óta a PH-en)

Új hozzászólás Aktív témák