Új hozzászólás Aktív témák

  • kitbiagas

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alábbi a problémám, ami miatt teljesen kilátástalan helyzetben vagyok, mert dolgoznom kellene a gépen.
    Egy kicsit hosszú a történet, de KÉREM AKI TUD SEGÍTSEN!
    Pár hónapja vettem egy konfigot:

    Win7 Ultimate 64bit
    Intel Core i7-3770 proci
    MSI Z77 Mpower Intel LGA1155 alaplap
    2x8GB Geil Evo LeggeraRAM
    SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5 OC with Boost

    Állandóan ezt dobálta ki:
    A képernyő illesztő nem válaszolt és utána helyreállt

    Visszaküldtem a gépet, a szervizben is kijött a hiba.
    A gépet visszaküldték NEKEM egy ideiglenes Nvidia karival -ami egy kicsit gyengébb volt a fentinél- ameddig kapok egy újat az eredetiből. Ezzel az ideiglenes kártyával tökéletesen működött minden, a fenti hiba nem jelentkezett.
    Az eredetiből nem tudtak újat küldeni, ezért választhattam egy vadi-újat a kínálatukból, ez lett:
    Gigabyte HD7970 3Gbyte GHz Edition

    A probléma ismét fent áll ezzel az új kártyával is :(
    Ma fogtam a régi számítógépemben lévő régi, gyenge Nvidia GeForce 8400GS kártyát és betettem a második, új HD7970 kártya helyett az új konfigomba, és ezzel megint csak minden rendben van, hiba sehol.

    Nem tudom mit tegyek, az ideiglenesen kapott Nvidia-val működött megfelelően, és a régi GeForce 8400GS kártyámmal is minden rendben megy, csak a két új HD7970 kártya vacakolt.
    Szerintetek Nvidia kártyát kellene kérnem garanciában, mert azzal működik az új rendszer?
    Lehet tipikusan AMD kártya probléma ez?
    Vagy mit tanácsoltok? Tiszta idegben vagyok, minden pénzem erre a gépre ment rá, ezzel dolgozom :(

Új hozzászólás Aktív témák