Új hozzászólás Aktív témák

  • tepizoli

    tag

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy van e valami megoldás a problémámra ami a következő. Sok évi munkám jutalmául kaptam egy Philips 42pfl6008k/12 tipusú tévét. Gondoltam mivel a videkortyámon két kimenet van egy DVI és egy HDMI ezért a tv-t is rákötöm a számitogépre. Meg is tettem a videkortya HDMI jéről megy a montitor a DVI ről a tv. Van is kép mindkettön. A videkártyám Ati Radeon HD4670. Beállitottam hogy mindkettön ugyanaz a kép legyen mert szeretném mindkettön látni az ikonokat is nem csak az üres asztalt. A monitorom egy Samsung aminek a felbontása 1600x900 a tv felbontása 1920x1080. A tv re elvileg ki is küldi ezt a felbontást viszont a képen körbe kb. 1 Cm -es fekete keret van és nem tudtam vele mit kezdeni hogy el tünjön. Ezért ugy döntöttem hogy van egy másik videokártyám ami Nvidia Quadro FX3700 beteszem azt. Ezen két DVI csatlakozó van.Ezzel meg az a helyzet hogy a monitoromra ki küldi a 1600x900 at de a tv -re is ugyanezt és nem lehet feljebb venni. Ez engem azért zavar mert a tv 3D-s és nem akartam mindig vinyora kimásolni a 3D- s filmeket hanem közvetlenül a pc- ről akartam lejátszani de ha igy elinditok egy 3D- s filmet akkor a tv nem érzékeli és nem lehet 3 D-be váltani. Kérlek akinek van ötlete a megoldásra segitsen . Köszönöm!

    A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

Új hozzászólás Aktív témák