Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Üdv. kéne egy kis sürgős help. Gyerek leírta a dell laposom kijelzőjét kb 1 hónapja. Azóta külső monitorról használtam. Most vettem egy ugyan olyan kijelzőt. vagyis majdnem mert az enyém egy dell vostro 1320 matt lcd-s, ez meg egy dell vostros 1310 fényes lcd. Elvileg ugyan az csak fényes s nem fényes verzió de minden más stimmel. Kompletten burkolatba teljes felső rész. Szétkaptam a lapost s beleépítettem a kijelzőt. 1 szalag kábelt s a wi-fi kábelt kellet csak bekötni. Már számtalanszor csináltam ilyet sokáig bontottam laposokat így nem új dolog számomra de ez most kifogott rajtam. Összerakás után nem hajlandó bekapcsolni. 3x szétkaptam s minden a helyén az utolsó csavarig. Se hálózatról se akkuról nem moccan. Azt se jelzi hogy rá lenne dugva kikapcsolt állapotba a töltőre. Mivel bontás előtt ment így vagy a lap reccsent meg vagy talán azt érzékeli hogy be van csukva? Azt amúgy miből állapítja meg hogy nyitva van-e? esetleg a bekapcs panel sérülhetett a törésnél ami akkor jött ki mikor a fix helyet megbontottam neki. Valakinek valami tipp hogy miket próbálhatnék meg esetleg? :R

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák