Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Dell XPS #602 üzenetére

    Van itthon netbook. Igaz, az már Brazos alapon.

    Bizonyos youtube videók alatt döglik a gép, elég, ha bármit csinálsz mellette, mert kevés a proci. Most mégis ezen mit oldasz meg? Tonna gép megy át az én kezeim között is, és igen, az, hogy eladod a gépet és cserélsz az egy baromi jó megoldás. Bár valaki szerint értelmesebb rézlemezeket betoldani, meg más hűtőket befaragni, esetleg procikat cserélni stb stb.
    Nem. Adott egy baromi nagy probléma, amire a legegyszerűbb, leggyorsabb, és legésszerűbb megoldás ez.
    De ha tudsz jobbat hallgatlak.

    ravail: Bármilyen stílusban felteheted, nem harapok, sosem haraptam, kérdezz át pár másik topikba.

    A baj az, hogy amit írsz, az a szakmaiatlan, mert ugye megoldást a problémára még én itt nem láttam, én meg adtam rá. Ez a nagy harci helyzet. De mint azt esetleg észrevennéd, joggal mondom azt, amit.
    Kibontsam? Tessék: adott egy gép, ami minden formájában kevés arra, amire használják, ezáltal iszonyatosan meleg, teker állandóan, és borzalmas használni. Adott ugye a hardver, adott mellé egy hűtés, amit MX2-vel tökéletesre tudsz hozni, és kész. Tudsz mahinálni még a rendszer fogyasztásával, ami mondjuk csere egy Linuxra, vagy totálisan kiherélsz egy win7-8-at. És még mindig nem biztos, hogy az Atom el fog bánni röccenés mentesen egy youtube-al meg 2 ablakkal, mikor indítasz egy start menüt.

    És azért rakjuk helyre a dolgokat: degradáló, pocskondiázó és szakmaiatlan, valamint a nem a problémák megoldása irányába vivő, Nem segíti a kérdezők problémáinak megoldását! Semmilyen szakmai tartalommal nem rendelkeznek!

    Akkor lehet linkelni, amikor lehordtam egy embert, szakmaiatlan voltam és tudsz rá jobb megoldást, vagy tévedtem, esetleg bárminemű hülyeségre vezettem bárkit is.
    A hozzá nem értésem ellenőrizhető több másik helyen is. Lehet, hogy neked a fentebb leírtak jöttek le, sajnálom, nem direkt volt, de amiket leírtam az tény, és mint olyan ember mondom, akinél jelenleg is 6 noti van, és amúgy is jovarészt ezzel foglalkozom. Van aki szerint kritizáló és sértő, ez van, ettől még sajnos senki sem fog csodát művelni és egyik napról a másikra befaragni egy komplett új hűtést, mert azt gyárilag elméretezték. T60 integ vs dedikáltnál megoldható kis reszeléssel és baromi működik, ez itt nem járható út.
    Remélem így már világosabb a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák