Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz cuko #41949 üzenetére

    Mivel a kijelző előtte is sérült volt, ezért kizártnak találom a szalagkábelt. Ez a törött kijelző tünete egyébként is.

    Igen, ezt bele akartam szerkeszteni, hogy az ilyet úgy kell kivédeni hogy problémás ügyfelet/feladatot nem vállalunk, én is buktam már, de ez van. Gondolom nem először tett fóliát törött telefonra, és most meglepetés érte.

    Félre ne érts, nem akarom védeni a szervizest. De! Szervizes nem foglalkozik a telóddal, kijelzőt be nem kapcsol, valamint elég gerinctelennek kell lenni a sumákoláshoz. Plusz ha elejti, nyoma van.

    Amilyen vékony a cucc, simán elég volt az elejtés a töréshez.

    Azt mondod nem volt nyomkodás. Szerinted a koszra rakja a fóliát? Én javítottam olyan telót, amire amatőr rakta a fóliát tisztítás nélkül. Nem poros volt feltűnően, baktériumos. Az ott aláerjedt, és olyan büdös volt, hogy el se tudod képzelni.
    Az az első, mikor átveszed, hogy alkoholos rongy és vakar vakar. Egy törött telefonnál elég egy rossz nyomás és már terjed tovább.
    A heat guntól nem tudom terjedhet-e a nyomás, az is tud tágulásokat okozni.

    Az asztalverés része a te dolgod. Anyagáron 35$ körül megvan a telefon eleje, ha neked ennyit megér, akkor hajrá. Eső után köpönyeg, nem leejtés után kell venni a fóliát, és nem kell a telefont dobálni! Ha mégis, akkor meg viselni kell a következményeit, hogy nem tart örökké. Főleg a mai ultravékony kivitelek világában.

Új hozzászólás Aktív témák