Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz akos3 #24187 üzenetére

    Úgyis kérdezhettem volna, hogy milyen szoftverrel lehet ezt megtenni... a PDANet-et próbáltam, de az azt írja, hogy nem talál netet illetve fizetős is.
    Amúgy a készülék beállítási rendben, mert WIFI és az aktivált T-Mobile hozzáféréssel is simán lehet netezni(persze megyeszékhelyen próbáltam). A havernak az egyik családtagjai külföldre ment dolgozni, és a költséghatékony kapcsolat tartás miatt ugye a net az alap. Sajnos kis, elzárt településről van szó, itt max EDGE lefedettség van, de arra bőven elég, hogy levelezzenek, avagy chat-eljenek. A t-mobile is csak azért engedélyezte a hozzáférést, hogy ki lehessen próbálni, hogy lakásban elérhető-e az EDGE, mert akkor lehetne venni egy mobilnetet. Ezzel sem lenne gond végül is, csak minek még egy 1-2 éves előfizetés, ha a teló is el tudná látni ezt a feladatot...

    Szóval igazából ki is lehet terjeszteni a kérdésem arra, hogy milyen szoftvereket ismertek, amivel android-os készülékeket lehet csatlakoztatni PC-hez, azon keresztül érni el a net-et...
    (ha van ilyen, akkor annak jó eséllyel mindegy, hogy mi a típusa a készüléknek)

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák