Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    Köszönöm a válaszaitokat :R.Elvittem egy mobil boltba ott elsírtam magam,hogy mi történt a gépel az eladó tett bele új aksit és egy másik nokia töltött.Így sem reagált a mobil azt javasolta,hogy szervizbe vigyem.A mai árak mellet nem érdemes egy 3 éves mobilt a szervizbe javíttatni mert drágább lesz mint egy új telefon.Az,hogy megkérdeztem itt a fórumon,hogy van valakinek javaslata azért van mert tapasztalatom szerint itt jobb a hozzá állás mint egy boltba,és van idő a válaszokat megérteni.És a másik ok reménykedtem,hogy esetleg egy jellegzetes nokia típus hibába futottam amelyet könnyű orvosolni.De egyre jobban úgy nézz ki sajnos egy új mobilt kell vennem.
    Egy utolsó kérdés:nézegettem a mobil árrakat és mint dominos a t-mobilnál kezdtem és utána netes boltokba akkor láttam,hogy olcsóbb náluk a kártya független telefon mint a t-nél a dominos telefon :Y.Pedig hát a hálózathoz kötött telefonok olcsóbbak szoktak lenni mint a független telefonok.Az internetes boltokba nincsen valami átverés és ezért adhatják olcsóbban a telefonokat?

Új hozzászólás Aktív témák