Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz inf3rno #89893 üzenetére

    Köszi!
    Sajnos csökkentett módot nem bírtam indítani, nem reagált az F8-ra a Windows 10. Tápot nem mértem, 550w-os, tápos topikban ajánlották mikor vettem. Alaplapcserén már gondolkodtam, alaplap garis. Csak két probléma van vele:
    1. Mi van ha nem az alaplap hibás..?
    2. w10 hardverhez kötött, szóval alaplapcsere esetén az is szívás lenne....

    Moderátor úr: Köszönöm neked is...Régóta használok GB lapokat, volt P35-ös is ezelőtt, nem volt vele gond. Ami érdekes tapasztalat, Neked is ajánlom: Sorban lehúztam az USB eszközöket, amióta a nevenincs USB egeremet lecseréltem, alig van éjszakai elindulás. De van sajnos néha. Most próbálkozom azzal hogy lehúztam az USB-s kártyaolvasót, illetve van egy külső tápos USB2 hub, ezt is leszedtem. Egyszer már végigpróbáltam egyesével lehúzni, az egér volt az utólsó, de sajnos benne lehet a pakliban hogy több eszköz is hunyó lehet, pláne erről a kétezer forintos külön tápos hub-ról lennék képes feltételezni, hogy áramot küld az alaplap fele a kábelen keresztül.
    PCX-es gép, de nem akarom addig küldeni, amíg ki nem szűröm a hibát, illetve a táp már biztos nem garis, félek hogy a hibakeresés+táp+javítás sokba kerülne ha felküldeném futárral.
    Csak sajnos egy idő után az éjszaka közepén felpörgő, vagy ki nem kapcsolható (A bekapcsoló gomb folyamatos nyomásával sem lehetett lelőni!!) géptől eldurran az ember agya, fogy a türelem. :B

  • pjen

    félisten

    válasz inf3rno #89893 üzenetére

    Az a váltó egyen különbség max 0.8 lehet,de a szam gép tápok általában 0.9 el mennek.Viszont ami a tápokra van írva teljesítmény annak a valós felvételhez köze sincs.

Új hozzászólás Aktív témák