Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamSem58

    aktív tag

    válasz zsoloka40 #88409 üzenetére

    Szia,

    Én a nem egészen döglött RAM-ot sem tartanám a gépben... elvileg nem csinálhat galibát, de a kevés RAM nem tesz jót a gépnek. Persze itt felmerülnek egyéb kérdések is: a Win 7 - 32, vagy 64 bites e - utóbbihoz eleve 2 giga RAM kell, mire használod a gépet, van e külön VGA, vagy alaplapit használsz, játszol e a gépen? - ha az utóbbi két kérdésre igen a válasz, akkor legalább 4 GB RAM-ot tegyél a gépbe.

    Tudom, hogy 1 GB-al már elmegy a 32 bites Win 7 - feltételezem, hogy otthoni célokra (játék, böngészés, filmnézés) használod a gépet, akkor is kell legalább 4 giga (főleg alaplapi VGA-val). Az én gépemen 32 bites Win 7 fút, de 2011 végén alaplapi VGA-val eleve 4 gigával rakattam össze (ez elsősorban munkagép - Office, FrontPage, CorelDRAW). Ma már 8 GB RAM van a gépben, de még így sem repülőgép. Tehát én eleve vennék egy 4 gigás RAM-ot, a meglévő 1 gigásat pedig eladnám...

    Egy Kingston 4GB DDR3 1333MHz KVR1333D3N9-4G CL9 - csak 7.500 Ft - az 1 gigás Kingmax RAM pedig 2.500 Ft körül van.

    Samsem

Új hozzászólás Aktív témák