Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenny596

    tag

    válasz Vakegérke #63055 üzenetére

    Szevasztok! Egy sűrgős ügybe kérném a segítségeteket van nekem ez a kis konfigom:

    FX8120,Asrock970 extreme3,2x2 gb 1600 mhz ddr3 geil black dragon,R9 270x ,chieftec ctg500, chyte mine 2,WD caviar blue 500

    És az lenne a problémám hogy állandóan újra indúl már nincs több ötlettem hogy mi lehet a probléma ha okosabbak vagytok nállam az nagyon zsír lenne.. Csak játék alatt szokot úgy hogy mintha csak megnyomtam volna a reset gombot , de nem minden játék alatt pl BF3,Left4dead2 alatt nem csinálja. Ha indítok egy furmarkot előbb utóbb ujra indúl vagy gyorsabban ha szórakozok azzal hogy egyfolytábba nyomogatom a printscreen gombot xd attol azonnal elhasal vagy ha miközben megy a furmark és ráklikkelek az aida64 re akkor be se tölti az aidát azzonnal elhasal... Videokártya kizárva tegnap vettem az előzővel is ezt csinálta , winyó 100/100 as , cpu prime95 alatt stabíl dolgozik rendesen, memtest futtatam vagy 3-4 passt nem dobot hibát, lapon legújabb bios van direkt frissítettem hátha ez a gond, multiméter szerint megvan a 12 v molexen, meg a 6 os csatin is terhelve 12-11.8-9 v körül mozog , bár aida szerinte 11,6-7 körül ad le de a multiméternek jobban hiszek, Nincs több ötletem..

Új hozzászólás Aktív témák