Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoliBen

    tag

    Sziasztok!
    Rendelkezek egy Asus P8Z68-V LX alaplappal, ami eddig jól működött, viszont ma elhatároztam, hogy frissítem rajta a BIOS-t, amit az alaplap hivatalos oldaláról töltöttem le (legutolsó verziót: P8Z68-V LX BIOS 3904) Kimásoltam pendrivera, biosba beléptem, ott elnavigáltam a frissítéshez, kikerestem a ROM-ot, betöltöttem, majd megkérdezte, hogy biztosan frissíteni akarom-e a bios-t, mire én leokztam. Mikor végzett, kiírta, hogy sikeres volt a frissítés, és újraindul a rendszer. Ezután valamit vacakolt a gép (boot loop, vagy valami ilyesmi), majd fekete képernyő következett. Azóta semmit sem tudtam előrehaladni az egésszel, áramtalanítottam a gépet, kivettem az elemet is az alaplapból, de semmi haszna az egésznek. Eleinte fekete képernyő mellett még a szokásos módon csipogott egyet, majd azóta már azt sem csinálja. Próbáltam a DVI kábelt bedugni az alaplapi csatlakozóba, majd vissza a videokártyáéba, de semmi. A videokártyát is kivettem már, és úgy próbáltam elindítani CPU-s vidkarival, de úgysem ment. Próbáltam már memOK-os indítással is, de az sem működik...
    Gépem adatai:
    Processzor: Intel Core i5-2500K @ 4,3 GHz
    Alaplap: Asus P8Z68-V LX
    Videokártya: Gigabyte Radeon HD6950@6970 2GB
    RAM: KINGSTON 4096MB HyperX DDR3 1600MHz Dual Kit
    Táp: COOLERMASTER GX-Lite 600W
    Kérlek segítsetek!

    Néha szomorú az ember, de néha NEM!

Új hozzászólás Aktív témák