Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood3

    őstag

    Sziasztok!

    Ebben a hónapban "elfelejtett" küldeni csekket az internetszolgáltatóm. Gondolom amiatt mert törvény tiltja a csekkhasználati díjat, amit ők is követeltek eddig. Felhívtam őket, hogy nem jött csekk, ekkor ők azt állították, hogy kiküldték, és kérdezték, hogy mi legyen : "küldjenek másikat vagy bemegyek és befizetem személyesen". Én a másodikat választottam. Tegnap mondtam anyunak, hogy ha tud ugorjon már be és fizesse be a számlát. Erre nemrég hív édesanyám, hogy a 4850ft-os havidíj helyett, most valami 5000 akárhányszáz forintot követelnek, mert lejárt a szerződésem, és menjek hosszabbítsam meg ha azt akarom, hogy ismét 4850ft legyen. Több éve vagyok már ügyfelük és már jó párszor lejárt a hűségem náluk, de mindig meghosszabbítottam amikor lettek új csomagok náluk ráadásul olcsóbban mint az addigi( de eddig sose kértek többet, mert lejárt a hűségem). Arra lennék kíváncsi, hogy csinálhatnak ilyet? nem emlékszem, hogy bele lenne írva a szerződésbe, hogy a hűség lejártával meg fog emelkedni a havidíj :U
    A válaszokat előre is köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Új hozzászólás Aktív témák