Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Üdv srácok

    Írtam már ide a topicba ezzel a problémával kapcsolatban: Igaz ritka jelenség, de baromira idegesítő... Gép bekapcs, majd rá pár órára gondol egyet a monitor és szépen kikapcsol magától... De úgy, hogy kiírja, hogy ellenőrizze a jelkábelt... A gépemmel az a probléma, hogy az alaplapon található északi híd hűtőborda eléggé mozog... Jó múlt korában néztem a hűtőbordát hány fokos, rátettem a kezem és nem gyengén megsütötte! Szóval legalább 80 fokos lehetett. Szóval a kérdésem a következő: Elképzelhető, hogy az északi híd forrósága miatt kapcsol ki magától a monitor? Játszani emiatt nem merek a géppel, úgyhogy inkább netezek, youube-ozok. Ha az utóbbit művelem, kiteszem teljes képernyőre és ekkor nagy valószínűséggel a monitor kikapcsol megint...

    Vagy a másik amire gondolok: Haldoklik a videokarim... Ha ez van, valami úton-módon meg lehet azt tudakolni, hogy a vga, vagy a rajta lévő memória hibázik-e ilyenkor? :F

    Szerk.: Az felejtős, hogy kiveszem a vga-m és másik gépbe kipróbálom. 2 okból se működne. 1: vízhűtéses a vga, 3: Nincs egyik ismerősömnek se ilyen kaliberű gépe mint az enyém... :(

    Szerk2.: A monitornak semmi baja, 1,5 éve vásároltam újonnan! A másik dolog: Ha ez a probléma előjön, reset után minden tökeéletes...

    A konfigomat megtaláljátok az adatlapomon, ha esetleg szükség lenne rá. Köszi előre is a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák