Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz m.zmrzlina #110565 üzenetére

    Ha van egy asztali számítógéped akkor van egyszerűbb megoldás is. Persze ehhez picit szerelni kell. Én is mentettem már hasonló módon laptop, és sima asztali merevlemezről is adatokat. Kiveszed a laptopból a HDD-t, és azt bekötöd az asztali gépbe. Vigyázz mert a BOOT sorrend felborulhat tőle, de nem biztos. A Lényeg, hogy az asztali gép a szokásos helyről bootoljon. Így az asztali gépnek látnia kell, mint egy sima adattár, és onnan simán kimásolható ami kell. Mivel képeket említettél, nem hiszem hogy GB-okról lenne szó. Ha ez meg van, asztali gépből HDD kivesz majd visszatesz laptopba. Azután a laptopra felrakod a Win 10-et majd az asztali gépről Pendrive-val átmásolod, ha már működik a laptop. Mondjuk én mindkét esetben mikor ilyet csináltam, egyből egy külső 1TB-os HDD-re mentettem így könnyű volt egyben visszamásolni amit kellett.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák