Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz kjani18 #110317 üzenetére

    Most úgy néz ki, hogy jó, de igazából csak élesben derül ki.

    Ezt:
    "C:\Program Files (x86)\LG Software\LG Smart Share\SmartShareStart.exe" tray
    raktam be a
    shell:common startup -hoz.
    a futattás kis méretű, de ez lehet, hogy nem számít, csak egyszerre több dolgot is változtattam, és nem akarom piszkálni, ha már egyszer lefut.
    A biztonságnál:
    Hozzá lett adva a "Mindenki" teljsen hozzáféréssel, a Rendszergazdák, a saját felhasználóm, a Felhasználók, és ugye a SYSTEM,
    és egy újraindítás után itt lett még egy ismeretlen fiók speciális engedéllyekkel és a saját felhasználomnál is azt írja, hogy speciális engedélyek.

    Az a baj, hogy ez friss telepítés volt és 2 gépen sem ment. Előtte is gondjaim voltak ezzel.

    Valamit én máshogy állítok be a windows telepítés után, mert szerintem ez is a jogosultságon megy el.
    Lehet, hogy azért, mert nem microfos fiókkal használom a win-t, hanem helyi, vagy az UAC lehúzása, esetleg, a jelszavas fiók, vagy futattás rendszergazdaként kellett volna indítani a telepítőt, vagy valami hasonló probléma lehet, hogy magától valamiért nem fut le.

    Amikor néha lefutott azzal, amit ő rakott be a feladatütemezőbe, akkor meg a gép leállításakor írta ki, hogy a smartshareDMS megakadályozza a leállítást.

Új hozzászólás Aktív témák