Aktív témák

  • Realradical

    őstag

    válasz Kezdő vagyok #40964 üzenetére

    Velem semmiféle gondok nem történtek, mivel nem használok ilyesmit. Jártam azonban pc-ket életre pofozni olyanokhoz akik többek közt "optimalizálták" is a Windowst. A legdurvább amit láttam, hogy valamit megbuherált a user profile körül a registryben és a "személyes beállítások betöltése" körül szépen beállt a Win. Olvastam szakmai fórumon pár cifra bejegyzést arról, hogy miket is takarít ki és volt ami tényleg meredek volt. Linkekkel nem foglak bombázni, mert ahhoz lusta vagyok (egy példa a biztonsági mentések a dll fájlokról amiket a Win megőriz, arra az esetre ha belecsap valami a lecsóba). Biztos vagyok benne, hogy tudsz Te is guglizni rá kiválóan. Olyannal még nem találkoztam eddig aki prezentálni tudta volna nekem ezeknek az alkalmazásoknak a gyakorlati hasznát. Aki ért hozzá az maga takarít bár megkockáztatom nagyobb gondok nélkül megy már a Win7-em több, mint 1 éve és semmit nem törölgettem a rendszerszintű dolgokból. (max temp folderek)
    Aki nem ért hozzá és okoz neki egy valami gondot, máris több a kellemetlenség, mint a haszon. (laikust nem is igen láttam magától ilyesmit használni, max. valaki ajánlotta neki amiről sejted a véleményem)

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Aktív témák