Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    NA egy régi retrós kérdésem lenne.

    Megvettem eredetiben kemény 500 Ft a Hitman 2: silent assasin -t.

    Problémám: Megcsinálom az első küldetést magammal viszem a távcsöves puskát: meg sok minden mást.

    ezután ugye "otthon" kiteszem a falra, tehát megszereztem, csináltam utaána még két küldetést: Örülök oké. Utána jön az ötlet csináljuk meg inkább az első pályát lopakodósan.
    Vagy úgy is hiányzik a falról a sörétes hozzuk magunkkal azt is.
    Elmegyek vissza. és itt jön a bibi. Hazaviszem a sörétest, ami meg is van, de a többi fegyver az eltűnik. A pálya mentések viszont megmaradnak. De jó most akkor a 4 es pályára vigyek magammal sörétest. :W

    Na szal nem értem a játék mentési logikáját. Úgy gondoltam ami fegyvert megszeretem az ott marad és ha újra csinálom a pályát, és szerzek másikat, akkor az az enyém. ezek szerint nem is szabad megismételni a a pályákat, mert ha rossz fegyvereket viszek el vagy nem csinálom meg olyan szinten lopakdova, akkor nem lesz otthon fegyver. Arra tudok még gondolni, hogy ha végig játszom, utána már szabadon vihetem minden fegyverem és az meg is marad nem???

    Ugye nincs az a rémálom hogy végigjátszom a fegyverek 90% megvan majd első pályát újra csinálom és eltűnik az össze fegyver ?
    Vagy mentenem kellett volna? de az nem csak a játék közbeni mentés?

    na várom a válaszotok, biztos több rész is így működik.

Új hozzászólás Aktív témák