Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Fleed #5467 üzenetére

    Érdekes probléma, nálam is ez volt, két játékkal is, teleírtam anno minden fórumot, de annyira speciális a hiba, hogy sehol nem tudtak segíteni.

    Assassins creed első része és a lord of the ring conquest csinálta ezt, hogy max grafon stabil 40-50 fps, mégis pár percenként elkezdett egy rövid ideig kegyetlenül szaggatni.

    A legérdekesebb, hogy én mivel oldottam meg. 2x1 giga ramom volt még akkor és rövid kísérletezés után rájöttem, hogy ha csak az egyik slotban van ram akkor nem csinálják a játékok. A fura, hogy a ramok jók voltak, a slotok jók voltak minden kombinációban, de ez a két játék csak úgy ment rendesen, ha csak az egyik slotba tettem ramot.

    Én az egészből arra tippelnék, hogy valami furcsa kompatibilitási probléma, amikor egy adott rendszerben egy adott programnál jön elő az ütközés, méghozzá szaggatás formájában.
    Ha konkrétan a force unleashed-ra keresve sehol nem találsz semmit, akkor én azt javasolnám, hogy kezdj el kísérletezni, először a driverekkel/keretprogramokkal, majd, ha van rá lehetőséged, akkor a hardverrel is.

    Sok sikert!

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák