Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz .:Kristian:. #3883 üzenetére

    .: Kristian:.
    Azt olvastam itt: [link] a leírásban, hogy ez egy külön progi amit futtatnod kell, és utána indítsd el a játékot és úgy fogsz tudni majd csatlakozni.

    ivb
    Találtam itt: [link] egy ilyen szöveget:
    "IIRC if you have the non-Enhanced Edition based Witcher game then the one on the disc runs TAGES or something copy protection. If you go to the Witcher site and get the Enhanced edition version patch it will remove the tages protection."
    Innen tudsz letölteni TAGES drivert:
    [link]

    bandi0000
    Nem szoktam ilyet írni, de nem bírom ki: a nyelvtan tanárod nem lehet valami boldog ember...

    Naszóval ha visszaolvasol NÉGY (4) hozzászólással, akkor megtalálod ezt a linket:
    [link] itt pedig games... vagy abban a hsz-ben is ajánlott a kolléga a blurt és a split secound-ot.
    A fifa meg azért nem megy, mert valószínűleg nem bírja a géped. tegyél fel egy progit ami nézi a terhelést menet közben indítsd el a játékot aztán lépj ki és nézd meg a logot, hogy mid dőlt ki.

    [ Szerkesztve ]

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák